سایپا یدک صادر كننده نمونه شد
  دوشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۶
   
 

سازمان خدمات پس از فروش سایپا موفق شد در حوزه قطعات و مجموعه خودرو، عنوان صادركننده نمونه استان تهران را كسب كند.

به گزارش روابط عمومی سایپایدك، در مراسمي كه به منظور تقدير از صادركنندگان برتر استان تهران برگزار شد، لوح تقدير و تنديس صادركننده نمونه در حوزه قطعات يدكي و خدمات خودرو به سازمان خدمات پس از فروش سايپا اهدا شد.
استقبال مشتریان خارجی از خدمات ارائه شده، حجم بالاي صادرات قطعات یدكی، حضور بیش از 10 سال در بازارهای صادراتی و تعدد بازارهای صادراتی، كسب گواهینامه‌های كیفی مختلف از موسسات معتبر بین‌المللی، آموزش فني بهینه نمایندگي‌هاي سايپا در خارج از كشور، سطح بالاي توانمندی‌های منابع انسانی، عضویت در انجمن‌ها و تشكل‌های تخصصی صادراتی و در نهایت بسیج كلیه امكانات و توانایی‌های شركت، از جمله عوامل موثر در انتخاب سایپایدك به عنوان صادركننده برگزيده عنوان شده است.
سایپایدک با همکاری واحدهای تخصصی شرکت، اقدامات متنوعی مانند سفارش‌گذاری، تامین و ارسال قطعات یدکی تحت برند سایپا و استانداردسازی شبکه خدمات پس از فروش را انجام داده است.
همچنین برگزاری دوره‌های آموزشی ستادی و فنی برای شبکه در محل نمایندگی‌ها و نیز مرکز آموزش سایپایدك، ارائه مشاوره‌های فنی، ایجاد بسترهاي نرم‌افزاری، سفارش‌گذاری، تامین و ارسال ابزار مخصوص و دستگاه عیب‌یاب، برنامه‌ریزی و اجرای برنامه‌های تبلیغاتی در بازارهای اصلی نیز از جمله اقدامات انجام شده توسط سایپایدك در زمينه صادرات می‌باشد.
لازم به یادآوری است شركت سايپايدك در سال‌هاي گذشته نيز موفق شد با همت کارکنان تلاشگر خود در چهار دوره متوالي عنوان صادر كننده نمونه كشوري و استاني را نيز از آن خود كند.[ آرشيو ]

  
 پنج شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۷  
Thursday 16 August 2018  

صفحه اصلي | آرشيو | جستجو | تماس با ما | سايت شركت سايپا يدك | نسخه موبايل  
كليه حقوق اين سايت متعلق است به نشريه مشتري مداري - نشريه سازمان خدمات پس از فروش سايپا