مدیرعامل سایپایدک: سايپايدك در صادرات قطعات يدكي همچنان پيشتاز است
  یکشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶
   
 

مدیرعامل سایپایدک گفت: رشد صادرات قطعات یدکی در سال گذشته 30 درصد افزايش داشته است و با ادامه اين روند در سال جاري، سايپايدك در بين شركت‌هاي تامين و توزيع قطعات يدكي، در زمينه صادرات همچنان پيشتاز بوده و رتبه اول را به خود اختصاص داده است.

به گزارش روابط عمومي سايپايدك، مهندس علیشاهی با بیان این مطلب افزود: شركت سايپايدك از طريق توسعه شبكه صادراتي در بازارهاي جديد نظير لبنان، ‌الجزاير، گينه، سومالي و جيبوتي و تشديد فعاليت در بازارهايي نظير عراق، مصر، سوريه، آذربايجان و اوكراين موفق شد همچنان در زمينه صادرات قطعات يدكي و خدمات فني پيشتازي خود را حفظ كند.
وي ادامه داد: همزمان با توسعه سهم سایپا یدک در بازارهای داخلی، توسعه ظرفیت و سهم خود در بازارهای خارجی را هم در برنامه داریم.
عليشاهي همچنين در خصوص افزايش رضايت مشتري يادآور شد: سایپایدک در شش ماه گذشته رتبه رضایت مشتریان را افزایش داده که بیانگر اهمیت دادن به خواسته مشتریان و تعهد نمایندگی ها به تحقق این امر مهم است.
مدیرعامل سایپایدک گفت: با ترویج فرهنگ مشتری مداری در سطح جامعه تلاش می‌کنیم رتبه رضایت مشتریان را افزایش دهیم.

علیشاهی ادامه داد: یکی از از معضلات امروز جامعه ما، توزیع و تولید قطعات یدکی تقلبی و غیر استاندارد است و وظیفه همه ماست که با فرهنگ سازی، مردم را به سمت خرید قطعه اصلی سوق بدهیم تا ضمن بالا بردن سطح ايمني سرنشينان و كنترل آلايندگي، نسبت به رقابت پذير بودن قطعات اصلي از تقلبي زمينه مصرف اين نوع قطعات اصلي را افزايش دهيم.[ آرشيو ]

  
 پنج شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۷  
Thursday 16 August 2018  

صفحه اصلي | آرشيو | جستجو | تماس با ما | سايت شركت سايپا يدك | نسخه موبايل  
كليه حقوق اين سايت متعلق است به نشريه مشتري مداري - نشريه سازمان خدمات پس از فروش سايپا