مديرعامل سايپايدك خبر داد: آمادگي سايپايدك براي ارائه خدمات نوين به زائران اربعين حسيني
  چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶
   
 

مديرعامل سايپايدك از تجهيز اكيپ‌هاي خدمت رساني و نمايندگي‌هاي حاضر در طرح ارائه خدمات به زائران اربعين حسيني خبر داد.

به گزارش روابط عمومي سايپايدك، مهندس عليشاهي با اشاره به برگزاري راهپيمايي بزرگ اربعين، گفت: طرح ارائه خدمات ويژه سايپا به زائران سيد الشهدا (ع) از 11 تا 23  آبان ماه به مدت دو هفته در مسيرهاي منتهي به مرزهاي غرب و جنوب غرب كشوراجرا مي‌شود.

عليشاهي افزود: با دستور مديرعامل محترم گروه مبني بر رفاه بيش از پيش زائران امام حسين (ع)، سايپايدك نسبت به تهيه  توزيع زائر كارت اقدام مي‌نمايد كه مشتريان محترم مي‌توانند اين كارت را از پليس راهنمايي و رانندگي، نمايندگي‌هاي سايپا و پايگاههاي امداد خودرو سايپا دريافت نمايند و از خدمات امدادي حمل و نقل رايگان خودرو در صورت بروز نقص فني يا تصادف بهره‌مند شوند.

وي افزود: با توجه به حضور ميليونی هموطنان در مراسم اربعين حسينی و حجم بالای تردد زائران در جاده‌ها و مسيرهای منتهی به مرزهای مهران، قصر شيرين، شلمچه و چزابه (بستان)، 15 نمايندگي منتخب طرح اربعين سايپا به طور ويژه در استانهاي كرمانشاه، ‌ايلام و خوزستان با امكانات و تجهيزات كامل تعميراتي آماده خدمت‌رساني به زائران و مشتريان محصولات گروه سايپا هستند.

مديرعامل سايپايدك ادامه داد: زائران محترمي كه براي دريافت خدمات به نمايندگي‌هاي سايپا مراجعه مي‌كنند از 50 درصد تخفيف در ارائه خدمات بجز صافكاري و نقاشي بهر‌ه‌مند مي‌شوند.

مديرعامل سايپايدك همچنين از استقرار پايگاههاي خدمات تعميراتي در مناطق مرزي قصر شيرين، مهران و چزابه (بستان) خبر داد و گفت: به منظور ارائه خدمات بهتر به زائران محترم، در مناطق مرزي جايگاه ارائه خدمات در نظر گرفته شده و تعميركاران مجرب سايپايدك در روزهاي ياد شده به ارائه خدمات خواهند پرداخت ضمن اينكه كليه تجهيزات لازم در اين پايگاهها نصب مي‌شود.

وي تاكيد كرد: با توجه به پيش‌بيني سفر تعداد زيادي از هموطنان با خودروهاي شخصي به سمت مناطق مرزي، لازم است مشتريان محترم در صورت نياز به دريافت خدمات ويژه گروه سايپا مدارك سفر به عراق را نيز همراه داشته باشند.[ آرشيو ]

  
 پنج شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۷  
Thursday 16 August 2018  

صفحه اصلي | آرشيو | جستجو | تماس با ما | سايت شركت سايپا يدك | نسخه موبايل  
كليه حقوق اين سايت متعلق است به نشريه مشتري مداري - نشريه سازمان خدمات پس از فروش سايپا