همايش عامليت‌هاي فروش قطعات سايپايدك برگزار شد
  شنبه ۰۱ مهر ۱۳۹۶
   
 

همايش آشنايي عامليت‌هاي فروش قطعات يدكي شركت سايپايدك با قطعات شركت اوكپ (OCAP) با حضور مديران ارشد دو شركت برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي سايپايدك، در اين مراسم بابك رفيعي عضو هيأت مديره سايپايدك در سخناني با اشاره به نقش تاثيرگذار خودرو و صنايع وابسته در رشد اقتصادي كشور، گفت: هر قدم مثبتي كه براي افزايش كيفيت خودرو و قطعات يدكي برداشته مي‌شود، در رشد صنعت كشور تاثيرگذار است و به همين دليل بايد همواره به فكر بهبود مستمر كيفيت قطعات خودرو باشيم.

وي ادامه داد: دانش فني قطعه سازان داخلي بايد به صورت موازي با ساخت خودروهاي به روز دنيا رشد كند در غير اين صورت در اين بخش پيشرفتي نخواهيم داشت. امروزه سليقه مردم در استفاده از نوع خودروها با گذشته متفاوت شده است و خودروسازان داخلي نيز كم كم به سمت خودروهايي مي‌روند كه بتواند پاسخگوي نياز مشتريان باشد. از اين رو بايد در قطعه‌سازي و تامين قطعات يدكي تحول ايجاد شود.

معاون بازرگاني سايپايدك با اشاره به اهميت ارتباط مستمر با عامليت‌هاي فروش قطعه، اين فرآيند را در افزايش رضايت مشتريان تاثيرگذار دانست و گفت: با برنامه‌ريزي‌هاي جامع و منسجم، روند تامين قطعات در سايپايدك شتاب بيشتري به خود گرفته كه اين مهم در افزايش سهم بازار قطعات يدكي نمود داشته است.

پيش از سخنان رفيعي، سيد عباس ميرحسيني معاون بازاريابي، فروش و صادرات سايپايدك در سخناني اظهار كرد: شبکه گسترده عاملیت‌های فروش، تولیدات متنوع سایپا و همکاری با خودروسازان مطرح دنیا از برجسته‌ترین مزیت‌های رقابتی سایپایدک هستند.

وي يادآور شد: رشد ۴۰ درصدی فروش قطعات در سال جاري نسبت به سال ۹۵ حاصل عملکرد خوب عاملیت‌ها بوده است و انتظار می‌رود تا پایان سال این روند ادامه داشته باشد.

ميرحسيني با اشاره به اقدامات انجام شده در سايپايدك براي مقابله با تهيه و توزيع قطعات تقلبي در بازار، گفت: به منظور كاهش قطعات تقلبي با بسته بندي سايپا در بازار، طرح تشخيص اصالت قطعه از سال 93 در سايپايدك اجرا شد و در سال جاري نيز ضريب امنيتي بسته‌بندي‌ها افزايش پيدا كرد. ما به سهم خود در اين زمينه اقدامات لازم را انجام داده‌ايم و عامليت‌ها نيز بايد در اين زمينه به ما كمك كنند.

وي ادامه داد: سبد قطعات يدكي سايپا رو به گسترش است و با همكاري قطعه‌سازان معتبر به دنبال رونق كسب و كار شبكه هستيم. مشتري سايپا بايد قطعه مورد نياز خود را با كيفيت و قيمت خوب تهيه كند و ما خود را متعهد مي‌دانيم كه اين خواسته را محقق كنيم.

در ادامه اين همايش، خانم جوردانو مديرعامل شركت ايتاليايي اوكپ در سخناني ضمن ابراز خرسندي از حضور در جمع عامليت‌هاي سايپايدك، گفت: ما از تکنولوژی‌های نوین برای جلب رضایت مشتریان استفاده می‌کنیم و سعی می‌کنیم قطعات را با قیمت مناسب به مشتري تحویل دهیم.



[ آرشيو ]

  
 پنج شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۷  
Thursday 16 August 2018  









صفحه اصلي | آرشيو | جستجو | تماس با ما | سايت شركت سايپا يدك | نسخه موبايل  
كليه حقوق اين سايت متعلق است به نشريه مشتري مداري - نشريه سازمان خدمات پس از فروش سايپا