حضور تيم‌هاي بازرسي شبكه و امداد سايپايدك در طرح امداد نوروزي 96
  سه شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۵
   
 

مدير بازرسي شبكه و امداد سايپايدك با اشاره به اهميت نقش بازرسي و نظارت، از فعاليت تيم‌هاي بازرسي و نظارت در طرح امداد نوروزي 96 گروه سايپا در جاده‌هاي كشور خبر داد.

به گزارش روابط عمومي سايپايدك، جواد نورمحمدي با بيان اين مطلب افزود: امسال مديريت بازرسي در قالب 8 تيم دو نفره و دو تيم مستقر در دفتر مركزي، بر نحوه امداد رساني و ارائه خدمات به مشتريان در طول تعطيلات نوروزي نظارت خواهد كرد .
وي گفت: وظيفه اين تيم‌ها، بازرسي و نظارت بر عملكرد نمايندگي‌ها، پايگاههاي امداد جاده‌اي ثابت و سيار فعال در طرح امداد نوروزي 96، استخراج عيوب طرح جهت انجام اقدام اصلاحي در سالهاي آينده و كمك به مجريان طرح امداد نوروزي در جهت ارائه خدمات مطلوب و با كيفيت به مشتريان و آحاد جامعه مي‌باشد.
نورمحمدي ادامه داد: انجام طرح‌هاي نظارت و بازرسي بر عملكرد شبكه و امدادگران در طول تعطيلات نوروزي، موجب بهتر شدن كيفيت خدمات مي‌شود.
مدير بازرسي شبكه و امداد سايپايدك افزود: تعامل مستمر با انجمن‌هاي صنفي استان‌ها، تماس و هماهنگي با مديران و كاركنان عمليات شركت امداد خودرو، تعامل و همكاري با همكاران مستقر در دفاتر منطقه‌اي، كنترل نامحسوس عملكرد انجمن‌هاي صنفي، كنترل نامحسوس عملكرد امداد از طريق تماس تلفني با مركز امداد در خصوص خودروهاي در راه مانده تحت پوشش سايپا، بازديد از دفاتر منطقه‌اي و پيگيري درخواست‌هاي اعلام شده از طريق تماس با معاونين و مديران ستادي از جمله مهمترين اقدامات قابل انجام در ايام نوروز مي‌باشد.
 [ آرشيو ]

  
 شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷  
Saturday 22 September 2018  

صفحه اصلي | آرشيو | جستجو | تماس با ما | سايت شركت سايپا يدك | نسخه موبايل  
كليه حقوق اين سايت متعلق است به نشريه مشتري مداري - نشريه سازمان خدمات پس از فروش سايپا