با برندسازی رفتاری ، خدمات رسانی سایپا را در میان رقبا متمایز خواهیم کرد
  دوشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۵
   
 

مدیر عامل شرکت سایپا یدک از توسعه شبکه خدمات و امداد سایپا در سال 96 خبر داد و گفت: در سال 96 بیش از 120 واحد امدادی را در راستای توسعه شبکه به واحدهای امدادی سایپا افزایش خواهیم داد.
 

به گزارش روابط عمومي سايپا يدك ، مهندس علیشاهی در آیین افتتاح طرح خدمات و امداد نوروز 96 گروه خودروسازی سایپا اظهار داشت: با برنامه ریزی های شرکت در سال 96 در حوزه رضایت مشتریان به جایگاه اصلی شرکت دست خواهیم یافت.

وی در ادامه از بهبود 50 درصدی شکایت مشتریان از خدمات پس از فروش گروه سایپا خبر داد و خاطر نشان کرد : در سال 96 در بخش سرویس و ارائه خدمات بهتر به مشتریان شاهد اتفاقات خوبی خواهیم بود.

وی با اشاره به اینکه خدمات پس از فروش و امداد خودرو آخرین حلقه از زنجیره ارزش صنعت خودرو است ، اظهار داشت : با برندسازی رفتاری که در ایام تعطیلات نوروز از خود برجای می گذاریم خاطر خوش خدمت را در ذهن مشتریان بر جای خواهد گذاشت.

وی افزود : قطعا برندسازی رفتاری ظرف این 20 روز ، خدمات رسانی سایپا را میان سایر رقبا متمایز خواهد کرد.

وی در ادامه با تاکید برجلب رضایت مشتریان تصریح کرد : برای کسب رضایت مشتریان باید خودمان را به جای مشتریان بگذاریم تا بتوانیم انتظارات مشتریان را برآورده نماییم.

مدیر عامل شرکت سایپا یدک با اشاره به اینکه مجموعه فعالیت های خدماتی سایپا رقابتی نیست وبلکه رفاقتی است ، افزود : برای ارتقاء خدمات خودمان هیچ گاه آرزوی شکست رقبا را نداشته ایم بلکه همواره خواستار توفیق رقیبان هستیم.

علیشاهی همچنین از کاهش شاخص زمان انتظار مشتریان به حداکثر 30 دقیقه خبر داد و گفت : در شرایطی که شاخص انتظار مشتریان 34 دقیقه بود بر اساس دستور مدیریت ارشد گروه این زمان را به 30 دقیقه کاهش دادیم.

وی همچنین در خصوص تامین قطعات مورد نیاز در ایام نوروز امسال گفت : کلیه قطعات لازم و پرمصرف برای خودروهای پرتیراژ به شبکه امدادی و نمایندگی ها ارسال شده است و مشکل خاصی در تامین قطعات در نوروز امسال نخواهیم داشت.

 

 [ آرشيو ]

  
 پنج شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۷  
Thursday 16 August 2018  

صفحه اصلي | آرشيو | جستجو | تماس با ما | سايت شركت سايپا يدك | نسخه موبايل  
كليه حقوق اين سايت متعلق است به نشريه مشتري مداري - نشريه سازمان خدمات پس از فروش سايپا