سايپايدك در جشنواره ملي توليد محتوي الكترونيكي كشوري رتبه برتر را كسب كرد
  شنبه ۲۱ اسفند ۱۳۹۵
   
 

شركت سايپا يدك در نخستين جشنواره ملي توليد محتواي الكترونيكي با طعم مهارت، موفق به كسب رتبه برترشد.

به گزارش روابط عمومي سايپايدك، جشنواره ملي توليد محتوي الكترونيكي با طعم مهارت كه توسط سازمان فني و حرفه اي برگزار شد، شركت سايپايدك با ارائه محتوي و اپليكيشن هاي آموزشي سيستم هاي خودرو و اپليكيشن مجازي " واقعيت افزوده" موفق شد رتبه سوم را بدست آورد.
به دنبال فراخوان سازمان فني و حرفه اي، 20 هزار اثر از سراسر كشور به اولين جشنواره كشوري توليد محتوي الكترونيكي با طعم مهارت ارسال گرديد. پس از بررسي هيات داوران جشنواره، 360 اثر انتخاب و به مرحله نهايي راه يافتند.
بر پايه اين گزارش، هيات داوران در مرحله نهايي 21 اثر برگزيده را جهت معرفي و تقدير از صاحبان اثر انتخاب نموده كه مديريت آموزش شركت سايپا يدك موفق به اخذ رتبه سوم شد.
اثر ارائه شده شركت سايپا يدك، توسعه و ترويج استفاده از برنامه هاي آموزشي موبايل و توليد محتوي الكترونيكي مهارتي(اپليكيشن واقعيت افزوده مجازي خودروي سراتو براي اولين بار در صنعت خودروي كشور) بوده است. واقعيت افزوده مجازي فناوري است كه در آن اطلاعاتي به صورت متن يا تصوير بر روي تصوير واقعي از قطعات خودروي دريافتي از دوربين موبايل يا تبلت نمايش داده ميشوند.
همچنين با استفاده از انيميشن هاي سه بعدي و محتوي طراحي شده، مباحث فني و آموزشي سيستم هاي مختلف خودروهاي توليدي گروه خودرو سازي سايپا، مانند موتور،گيربكس معمولي، اتوماتيك، اصول عيب يابي خودرو و ..... بصورت اپليكيشن طراحي و كاربران با استفاده از اين اپليكيشن ها در كمترين زمان مطالب آموزشي و فني مورد نياز را با اثربخشي وكيفيت بالا آموزش مي بينند.
 [ آرشيو ]

  
 پنج شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۷  
Thursday 16 August 2018  

صفحه اصلي | آرشيو | جستجو | تماس با ما | سايت شركت سايپا يدك | نسخه موبايل  
كليه حقوق اين سايت متعلق است به نشريه مشتري مداري - نشريه سازمان خدمات پس از فروش سايپا