مديرعامل سايپايدك : آمادگي نمايندگي‌هاي سايپا براي سرويس‌هاي دوره‌اي قبل از سفر
  دوشنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۵
   
 

مديرعامل سايپايدك از آمادگي نمايندگي‌هاي سايپا براي بازديدهاي قبل از سفر و انجام سرويس‌هاي دوره‌اي خودروهاي مشتريان گروه سايپا خبر داد.

به گزارش روابط عمومي سايپايدك، مهندس عليشاهي به آمادگي كامل شبكه نمايندگي‌هاي سايپا براي اجراي طرح امداد نوروزي اشاره كرد و گفت: با توجه به حجم بسيار زياد سفرهاي نوروزي با خودروي شخصي، نمايندگي‌هاي سايپا آماده بازديدهاي قبل از سفر و ارائه سرويس‌هاي دوره‌اي هستند تا هموطنان با خاطري آسوده تعطيلات را سپري كنند.
مديرعامل سايپايدك تاكيد كرد: كيفيت حرف اول و آخر را در خدمات نمايندگي‌ها مي‌زند و تمام نمايندگي‌ها خود را ملزم به تامين رضايت مشتريان و ارائه خدمات با كيفيت مي‌دانند.
وي ادامه داد: با برنامه ريزي و تدابير انديشيده شده، قطعات يدكي پر مصرف و مورد نياز براي شبكه نمايندگي‌ها تامين شده و از اين بابت هيچ خودرويي بخاطر كمبود قطعه در ايام پيش از نوروز و همچنين تعطيلات نوروز معطل نخواهد شد. با اين وجود، تمهيداتي پيش‌بيني شده تا در مواقع ضروري نيز قطعات يدكي مورد نياز در كوتاهترين زمان ممكن به تمام نقاط كشور ارسال ‌شوند.
مهندس عليشاهي در ادامه ضمن توصيه به مشتريان براي استفاده از خدمات سايپاكارت طلايي در ايام نوروز، گفت: مشتريان محترم مي‌توانند با مراجعه به نمايندگي‌ها و تهيه سايپاكارت طلايي از خدمات كم نظير و فراوان آن استفاده كنند تا هم در هزينه‌هاي خود صرفه جويي كرده باشند و هم با آرامش خاطر از خدمات امدادي استفاده نمايند.
 [ آرشيو ]

  
 شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷  
Saturday 22 September 2018  

صفحه اصلي | آرشيو | جستجو | تماس با ما | سايت شركت سايپا يدك | نسخه موبايل  
كليه حقوق اين سايت متعلق است به نشريه مشتري مداري - نشريه سازمان خدمات پس از فروش سايپا