سايپايدك برگزار مي‌كند: طرح ويژه خدمات "بهار تا بهار"
  سه شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۵
   
 

سازمان خدمات پس از فروش سايپا در طرح ويژه خدمات بهار تا بهار، از دهه مبارك فجر تا عيد نوروز خدمات ويژه به مشتريان ارائه مي‌دهد. 

به گزارش روابط عمومي سايپايدك، در اين طرح كه همزمان با برگزاري چهارمين همايش بين‌المللي صنعت خودرو ايران ، از بيستم بهمن تا بيستم اسفند اجرا مي‌شود، مالكان كليه خودروهاي گروه X100 (پرايد)، گروه X200 (تيبا)، تندر 90 و پارس تندر زامياد بنزيني، ديزل و گازسوز در دوران گارانتي و غير گارانتي با عمر كمتر از 10 سال مي‌توانند با مراجعه به نمايندگي‌هاي مجاز سايپايدك در سراسر كشور از بسته خدماتي شامل تعويض تيغه برف پاك كن، بسته ضد يخ و ضد جوش و بازديد سيستم بخاري، بازديد عملكردي سيستم سوخت رساني و مصرف سوخت، بازديد و تست باطري، بازديد روغن هيدروليك فرمان و روغن ترمز با تخفيف 30 تا 50 درصدي در قطعات و اجرت بهره‌مند شوند. همچنين در اين طرح براي گروه برليانس (H300 ، H200) ، خدمات بسته ضد يخ، ضد جوش و بسته بازديد زمستانه با تخفيف 50 درصد و بسته تعويض روغن موتور، فيلتر روغن و فيلتر هوا با 30 درصد تخفيف عرضه مي‌شود.
لازم به ذكر است خودروهاي مشمول طرح (با عمر بيشتر از يك ماه) كه براي اولين بار اقدام به خريد گارانتي بدنه در قالب سايپاكارت طلايي نمايند از 10 درصد تخفيف بهره‌مند خواهند شد.
يادآور مي‌شود سايپايدك در راستاي افزايش رضايتمندي مشتريان در سال جاري و به مناسبت‌هاي مختلف، طرح‌هاي خدمات ويژه را اجرا نموده كه از آن جمله مي‌توان به طرح ويژه خدمات رساني به مناسبت هفته دولت و هفته دفاع مقدس در شهريور ماه و طرح خدمات ويژه اربعين در آبان اشاره كرد كه اين خدمات استقبال گسترده و كم نظير مشتريان را در پي داشت.
 [ آرشيو ]

  
 شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷  
Saturday 22 September 2018  

صفحه اصلي | آرشيو | جستجو | تماس با ما | سايت شركت سايپا يدك | نسخه موبايل  
كليه حقوق اين سايت متعلق است به نشريه مشتري مداري - نشريه سازمان خدمات پس از فروش سايپا