رضايت مشتريان از خدمات ويژه گروه سايپا در ايام اربعين
  چهارشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۵
   
 

گستردگي نمايندگي‌ها و پايگاههاي امدادي گروه سايپا در راهپيمايي بزرگ اربعين و ارائه خدمات به مشتريان كه از 24 آبان ماه آغاز شده، رضايت مشتريان را در پي داشته است.

به گزارش روابط عمومي سايپايدك،‌ با توجه به حجم بالاي تردد در جاده‌هاي منتهي به مرزهاي مهران، چزابه و شلمچه، گروه خودروسازي سايپا از ماهها پيش برنامه منسجمي را براي ارائه خدمات مطلوب به مشترياني كه با خودروي شخصي به سوي مرز حركت مي‌كنند تدوين و اجرا نموده است.
بنابر نظرسنجي‌هاي انجام شده، مشترياني كه در روزهاي نخستين اجراي طرح جهت دريافت خدمات به نمايندگي‌ها و پايگاههاي امدادي مراجعه نموده‌اند از شاخص‌هايي همچون سرعت ارائه خدمات، كيفيت خدمات دريافتي، اجرت رايگان، تامين به موقع قطعات و همچنين در دسترس بودن نمايندگي‌ها ابراز رضايت كرده‌‌اند.
در طرح ارائه خدمات به زائران عتبات عاليات ، كليه 57 نمايندگي گروه خودروسازي سايپا در استانهاي كرمانشاه، ‌ايلام و خوزستان با امكانات و تجهيزات كامل تعميراتي آماده خدمت رساني به زائران و مشتريان محصولات گروه سايپا هستند و همچنين به صورت ويژه 16 نمايندگي منتخب به صورت شبانه‌روزي به ارائه خدمات با اجرت رايگان به زائران محترم می‌پردازند.
در طرح خدمات و امداد اربعین حسینی سال 95 گروه خودروسازی سایپا، كلیه دارندگان محصولات سایپا و حتی محصولات غیر سایپايی از خدمات امدادی بهره‌مند مي‌گردند.
لازم به ذكر است گروه خودروسازي سايپا براي ارائه هرچه بهتر خدمات به زائران، با تشكيل ستاد عالي طرح اربعين و همچنين انجام هماهنگي‌هاي لازم با پليس راهور ناجا اقدام به شناسايي نقاط پر تردد و استراتژيك نموده و ناوگان امدادي خود را در اين محورها مستقر نموده است.

همچنين 14 پايگاه به صورت روزانه و 5 پايگاه نيز به صورت شبانه‌روزي به ارائه خدمات امدادي مي‌پردازند ضمن اينكه محل استقرار 30 خودروي امدادي نيز در مسيرهاي منتهي به مرزهاي چزابه، شلمچه و مهران خواهد بود.
طرح خدمات و امداد اربعین حسینی گروه خودروسازی سایپا از 24 آبان آغاز شده و تا 3 آذر ادامه خواهد داشت. هموطنان عزیز در صورت نیاز به دريافت خدمات امدادی می‌توانند بصورت ۲۴ ساعته با شماره ۰۹۶۵۵۰ تماس حاصل نمایند.

 [ آرشيو ]

  
 پنج شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۷  
Thursday 16 August 2018  

صفحه اصلي | آرشيو | جستجو | تماس با ما | سايت شركت سايپا يدك | نسخه موبايل  
كليه حقوق اين سايت متعلق است به نشريه مشتري مداري - نشريه سازمان خدمات پس از فروش سايپا