به طور همزمان در سراسر كشور ،نخستين المپياد مهارتي دانشي پذيرشگران نمايندگي‌هاي سايپا برگزار ‌شد
  چهارشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۵
   
 

نخستين المپياد مهارتي دانشي پذيرشگران نمايندگي‌هاي گروه سايپا به طور همزمان در تهران و 12 استان كشور برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي سايپايدك، سيد امير مير منصف درباره ويژگي‌هاي اين المپياد گفت: با توجه به سياست‌هاي وزارت صنعت معدن و تجارت مبني بر افزايش كيفيت خدمات پس از فروش و اهميت مقوله رضايتمندي مشتري از خدمات ارائه شده، نخستين المپياد مهارتي دانشي كارشناسان پذيرش نمايندگي‌ها با هدف ترویج و ارتقا فرهنگ مشتري مداري، افزايش دانش فني و مهارت‌هاي ارتباط انساني و همچنین ایجاد فرصت مناسب جهت تبادل اطلاعات حرفه‌ای بین كارشناسان پذيرش در سطح شبكه برگزار شد.

وی با اشاره به اينكه در برگزاري اين المپياد از استاندارد بين المللي World Skilled استفاده شده است، از همكاري مشترك سايپايدك و سازمان فني حرفه‌اي در اين زمينه خبر داد.
معاون خدمات پس از فروش سايپايدك ادامه داد: پس از برگزاري مرحله اول آزمون كه به صورت كتبي در سراسر كشور برگزار شد، مرحله دوم نيز به صورت برگزاري آزمون كتبي و عملي در مركز آموزش سايپا يدك در دي ماه سال جاري برگزار مي‌شود. مرحله سوم اين المپياد نيز شامل سنجش عملكرد كارشناسان پذيرش است كه تا پايان بهمن ماه اجرايي خواهد شد.
ميرمنصف با اشاره به اهميت مقوله رضايت مشتري در ارزيابي عملكرد نمايندگي‌ها، يادآور شد: شركت سايپايدك رضايتمندي مشتري را يكي از اصول اساسي و زيربنايي در بخش خدمات پس از فروش مي‌داند و از اين رو در سالهاي گذشته نسبت به برنامه‌ريزي و برگزاري دوره‌هاي آموزشي با سرفصل اصول مشتري‌مداري براي كليه كاركنان نمايندگي‌ها اقدام نموده است.

 [ آرشيو ]

  
 پنج شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۷  
Thursday 16 August 2018  

صفحه اصلي | آرشيو | جستجو | تماس با ما | سايت شركت سايپا يدك | نسخه موبايل  
كليه حقوق اين سايت متعلق است به نشريه مشتري مداري - نشريه سازمان خدمات پس از فروش سايپا