مديرعامل سايپايدك خبرداد: ارائه تسهيلات رايگان به زائران عتبات عاليات
  شنبه ۲۲ آبان ۱۳۹۵
   
 

شرکت سايپايدك به مناسبت ايام اربعين حسيني طرح ارائه خدمات ويژه به زائران سيد الشهدا (ع) را از 24 آبان ماه لغايت 3 آذرماه به مدت ده روز در مسيرهاي منتهي به مرزهاي غرب و جنوب غرب كشوراجرا مي‌نمايد.

به گزارش روابط عمومي سايپايدك، مهندس عليشاهي، مديرعامل سايپايدك با اعلام اين خبر اظهار داشت: با توجه به حضور ميليونی هموطنان در مراسم اربعين حسينی و حجم بالای تردد زائران در جاده‌ها و مسيرهای منتهی به مرزهای مهران، شلمچه و چزابه، كليه 57 نمايندگي گروه خودروسازي سايپا در استانهاي كرمانشاه، ‌ايلام و خوزستان با امكانات و تجهيزات كامل تعميراتي آماده خدمت رساني به زائران و مشتريان محصولات گروه سايپا هستند و همچنين به صورت ويژه 16 نمايندگي منتخب و بر اساس دستور مديرعامل گروه سايپا به صورت شبانه روزي به ارائه خدمات با اجرت رايگان به زائران محترم می‌پردازند.
وي همچنين اظهارداشت: 14 پايگاه به صورت روزانه و 5 پايگاه نيز به صورت شبانه‌روزي به ارائه خدمات امدادي مي‌پردازند ضمن اينكه محل استقرار 30 خودروي امدادي نيز در مسيرهاي منتهي به مرزهاي چزابه، شلمچه و مهران خواهد بود.
عليشاهي افزود: پيش‌بيني‌‌هاي لازم براي برنامه‌ريزي اجراي طرح خدمات‌رساني به زائران عتبات عاليات و تهيه و ارسال قطعات يدكي مورد نياز نمايندگي‌ها و پايگاههاي امدادي بر اساس پيش‌بيني‌هاي به عمل آمده از تجربيات اجراي طرح در سنوات گذشته و از چند ماه قبل انجام شده و از اين بابت مشكلي وجود نخواهد داشت ضمن اينكه ارسال اين قطعات با بسته‌بندي ويژه طرح اربعين انجام شده است.
مديرعامل سايپايدك ادامه داد: به منظور افزايش سرعت عمل در خدمت رساني، اقدامات مربوط به آماده‌سازي نيروي انساني مورد نياز و همچنين اعزام نيروهاي عملياتي و تعميراتي از ساير نقاط كشور به اين نمايندگي‌ها براي اجراي هرچه بهتر طرح انجام شده تا هموطنان عزيز بدون هيچ وقفه‌اي خدمات مطلوب و با كيفيت را در كوتاهترين زمان ممكن در نمايندگي‌هاي منتخب و پايگاههاي امدادي دريافت كنند.
وي تاكيد كرد: با توجه به پيش‌بيني سفر تعداد زيادي از هموطنان با خودروهاي شخصي به سمت مناطق مرزي، لازم است مشتريان محترم در صورت نياز به دريافت خدمات ويژه گروه سايپا مدارك سفر به عراق را نيز همراه داشته باشند و به منظور اطمينان از وضعيت خودرو، قبل از آغاز سفر نسبت به بازديد فني خودرو در نمايندگي‌هاي مجازگروه خودروسازي سايپا اقدام كنند و در صورت نياز به دريافت خدمات امدادي، با شماره 096550 تماس حاصل نمايند.
لازم به ذكر است مشتريان محترم مي‌توانند جهت اطلاع از ليست نمايندگي‌هاي منتخب، به پايگاه اينترنتي سايپايدك به نشاني www.saipayadak.org مراجعه كنند.
 [ آرشيو ]

  
 شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷  
Saturday 22 September 2018  

صفحه اصلي | آرشيو | جستجو | تماس با ما | سايت شركت سايپا يدك | نسخه موبايل  
كليه حقوق اين سايت متعلق است به نشريه مشتري مداري - نشريه سازمان خدمات پس از فروش سايپا