با حمايت سايپايدك اولين كنفرانس ملي مهندسي مكانيك و مكاترونيك برگزار شد
  چهارشنبه ۰۳ شهریور ۱۳۹۵
   
 

اولين كنفرانس ملي مهندسي مكانيك و مكاترونيك با حمايت شركت سايپايدك در دانشگاه آزاد اسلامي واحد شهركرد برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي سايپايدك، مهدي روزبهاني معاون مهندسي و كيفيت سايپايدك در مراسم افتتاحيه اين كنفرانس در سخناني با اشاره به حمايت سايپايدك از فعاليت‌هاي تحقيقاتي در زمينه مكانيك خودرو، گفت: پيوند دانشگاه و صنعت همواره مورد توجه سايپايدك بوده است به طوري كه در سايه اين ارتباط تحولات بزرگي در زمينه ارائه خدمات پس از فروش رخ داده است.
وي با اشاره به برخورداري سايپايدك از نيروهاي جوان و تحصيل‌كرده، افزود: حمايت از برگزاري نشست‌هاي علمي و تخصصي رويكرد مناسبي براي پرورش نخبگان و استفاده از نظرات دانشجويان و دانش پژوهان در صنعت خودروسازي است.
معاون مهندسي و كيفيت سايپايدك ادامه داد: به منظور افزايش سطح علمي دانشجويان و پژوهشگران رشته‌هاي دانشگاهي مكانيك و مكاترونيك و برق خودرو، اطلاعات فني خودروهاي تحت پوشش سايپايدك براي استفاده هر چه بيشتر در اختيار آنان قرار خواهد گرفت تا با بهره‌مندي از اين اطلاعات، سطح علمي خود را افزايش دهند.
روزبهاني در ادامه با تشريح وظايف و ماموريت‌هاي سايپايدك، حضور موثر در ارائه خدمات پس از فروش را يكي از عوامل موثر در موفقيت شركت‌هاي بزرگ خودروسازي برشمرد و گفت: امروزه شركت‌هاي ارائه دهنده خدمات پس از فروش با تكيه بر دانش فني و توان بازاريابي خود، نقش بارزي در توسعه سهم بازار خودروسازان ايفا مي كنند و خودروسازان نيز موفقيت خود در بازارهاي داخلي و خارجي را مديون تنوع در ارائه خدمات و افزايش سطح كيفيت آن هستند.
لازم به ذكر است در كنفرانس ملي مهندسي مكانيك و مكاترونيك، 250 مقاله به دبيرخانه كنفرانس ارائه شد كه از اين تعداد 25 اثر برتر مورد تقدير قرار گرفتند.
 [ آرشيو ]

  
 پنج شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۷  
Thursday 16 August 2018  

صفحه اصلي | آرشيو | جستجو | تماس با ما | سايت شركت سايپا يدك | نسخه موبايل  
كليه حقوق اين سايت متعلق است به نشريه مشتري مداري - نشريه سازمان خدمات پس از فروش سايپا