ايجادگشت‌هاي مشترك سايپايدك وسازمان بازرسي اصناف به منظورمقابله با توزيع قطعات يدكي تقلبي درتهران
  دوشنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۵
   
 

مدير عامل سايپايدك با اشاره به برگزاري جلسات مشترك با سازمان بازرسي اصناف تهران در سال گذشته و سال جاري به منظور مقابله با توزيع قطعات تقلبي در بازار، گفت: سايپايدك عزم خود را براي مقابله با عرضه قطعات تقلبي جزم كرده است و در اين مسير با تمام نهادها و سازمانهاي مسؤول همكاري مي‌كند.

به گزارش روابط عمومي سايپايدك، مهندس مصطفي وحيدزاده با اشاره به تعامل سايپايدك با سازمان بازرسي اصناف در زمينه برخورد با قطعات تقلبي، گفت: در نتيجه اين نشست‌هاي مشترك، گشت‌هاي بازرسي نيز با همكاري اتاق اصناف انجام شده و مديريت بازرسي شبكه و امداد سايپايدك در راستای مقابله و برخورد قاطعانه و سریع با عوامل فروش قطعات تقلبی و غیر استاندارد، جلسات مستمري به منظور تعاملات هر چه بيشتر با سازمان بازرسي اصناف تهران برگزار نموده است.
وي ادامه داد: پس از انجام گشت‌هاي مشترك، براي 33 واحد متخلف كه قطعات يدكي تقلبي با نشان سايپا را عرضه مي‌كردند پرونده تشكيل شد و پس از تكميل مدارك و مستندات مربوطه، پرونده جهت اعمال مراحل قانوني و اخذ جريمه از متخلفين به سازمان تعزيرات حكومتي ارسال شد. همچنين در اين بازديدها تعداد 302 هزار قطعه تقلبي و طرح شركتي از واحدهاي صنفي متخلف خارج از شبكه نمايندگي‌ها و عامليت‌هاي مجاز سايپا كشف شد و بيش از 107 هزار ليبل و هولوگرام جعلي و تقلبي شركت سايپا يدك از اين واحدها به دست آمد كه همگي تحويل مراجع قضايي گرديده است.
وحيدزاده در ادامه با تاكيد بر عزم قاطع و جدي سايپايدك براي مقابله با توليد و توزيع قطعات يدكي تقلبي و غير استاندارد با نشان سايپا در بازار، از كشف بيش از دو كاميون قطعات تقلبي بدنه با كارتن و بسته‌بندي طرح شركتي و كشف بيش از يك كاميونت انواع كارتن بسته بندي تقلبي طرح شركتي خبر داد و گفت: حفظ مال و جان مردم براي سايپايدك امري مهم به شمار مي‌روند و قطعا با ادامه بازرسي‌هاي مشترك خود با سازمان بازرسي اصناف تهران، راه هر گونه سوء استفاده از نام و برند سايپايدك را مسدود خواهيم كرد.
مديرعامل سايپايدك همچنين تاكيد كرد: مشتريان محترم گروه خودروسازي سايپا قبل از هر گونه اقدام به خريد و تهيه لوازم يدكي اصلي سايپا بايد از اصلي بودن آن با توجه به ليبل‌هاي نصب شده و همچنين ارسال باركد به سامانه پيامكي 5001813 اطمينان حاصل نمايند.
 [ آرشيو ]

  
 شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷  
Saturday 22 September 2018  

صفحه اصلي | آرشيو | جستجو | تماس با ما | سايت شركت سايپا يدك | نسخه موبايل  
كليه حقوق اين سايت متعلق است به نشريه مشتري مداري - نشريه سازمان خدمات پس از فروش سايپا