تمام نیازهای خدمات پس از فروش خودروهاي جديد سايپا در حال اجراست
  چهارشنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۵
   
 

سرپرست معاونت خدمات پس از فروش سایپایدک با تاكيد بر ضرورت رشد كيفي و كمي خدمات متناسب با تنوع خودروها، گفت: همزمان با ورود خودروهاي جديد سايپا به بازار، اقدامات لازم به منظور تامين و توزيع قطعات يدكي، ابزارهاي مخصوص و آموزش كاركنان نمايندگي‌ها انجام شده است.

به گزارش روابط عمومي سايپايدك، سيد امير مير منصف با بیان این مطلب افزود: به منظور ارائه خدمات بهتر و با كيفيت به محصولات جديد، تعميرگاه مركزي شماره 4 سايپايدك نيز راه‌اندازي شده است تا خدمات تخصصي را به خودروهاي جديد ارائه دهد.
وی تصریح کرد: تأمین به ‌موقع قطعات و سرعت در ارائه خدمات در برنامه‌ریزی‌ها مد نظر قرارگرفته است و امیدواریم با تحقق این برنامه‌ها ضمن کاهش هزینه‌ها و گسترش خدمات نوین، در پیشبرد اهداف گروه خودروسازی سایپا تأثیرگذار باشیم. تاكيد مديرعامل سايپايدك نيز بر اين است كه بهترين سطح خدمات در كشور براي خودروهاي سايپا ارائه شود و كارگروههاي ويژه‌اي براي اين امر در سايپايدك در حال فعاليت هستند و تمام برنامه‌ریزی‌ها برای انجام خدمات مورد نياز این محصولات نیز انجام ‌شده است. از اين منظر، مشكلي بابت خدمات و تامين قطعات يدكي خودروهاي جديد از جمله برليانس، سراتو و چانگان وجود ندارد. در همين راستا 150 نمايندگي خدمات انواع خودروهاي برليانس، 68 نمايندگي خدمات چانگان و 101 نمايندگي هم خدمات سراتو را ارائه مي‌دهند. سرپرست معاونت خدمات پس از فروش تاكيد كرد: یکی از سیاست‌های راهبردی گروه سایپا تنوع محصول است و بر همین اساس آمادگي داريم تا با گسترش كيفي و كمي خدمات، رضايت مشتريان را افزايش دهيم.
وی افزود: طبیعتا با توجه به متنوع شدن سبد محصولات، خدمات پس از فروش هم باید متناسب با این تنوع محصول گسترده و متنوع شود. لذا سایپایدک تمام نیازهای خدمات پس از فروش را در قرارداد با شرکای تجاری سایپا مطرح كرده است و امیدواریم بتوانیم با بهره‌گیری از توان فنی شبکه نمایندگی‌ها، خدمات مطلوبی به مشتریان این محصولات ارائه دهیم.
ميرمنصف گفت: دوره‌های آموزشی ويژه برای کارشناسان فنی نمایندگی‌ها و تعميرگاههاي مركزي متناسب با تكنولوژي روز خودروهاي جديد و نيازهاي مشتريان برگزار شده و در کنار آن تجهیزات لازم و ابزار مخصوص تعمیرات نیز تامین شده است.
وی تاکید کرد: قطعات یدکی خودروهای جدید نيز به مقدار کافی تهیه و در شبكه نمايندگي‌هاي سايپا توزيع شده و نگرانی در اين مورد وجود ندارد.
 [ آرشيو ]

  
 شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷  
Saturday 22 September 2018  

صفحه اصلي | آرشيو | جستجو | تماس با ما | سايت شركت سايپا يدك | نسخه موبايل  
كليه حقوق اين سايت متعلق است به نشريه مشتري مداري - نشريه سازمان خدمات پس از فروش سايپا