مديرعامل سايپايدك: افزايش رضايت مشتريان در رأس برنامه‌هاي سايپايدك قرار دارد
  دوشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۵
   
 

مديرعامل سايپايدك تأكيد كرد: در سال جاري بر موضوع افزايش رضايت مشتريان از خدمات پس از فروش تمركز كرده‌ايم به طوري كه اين امر مهم در رأس برنامه‌هاي ما قرار دارد.

به گزارش روابط عمومي سايپايدك، مهندس وحيدزاده در جمع تعدادي از مديران نمايندگي‌هاي سايپايدك با بيان اين مطلب اظهار كرد: در كنار تلاش‌ها براي افزايش رضايت مشتريان، چرخ اقتصاد و كسب و كار نمايندگي‌ها هم بايد در چرخش باشد. به همين دليل مديران نمايندگي‌ها بايد به گونه‌اي برنامه‌ريزي كنند تا ضمن حضور مستمر و مداوم در محيط كار، بر تمام فرآيندها كنترل داشته باشند و ما در سايپايدك كاري مهمتر از افزايش رضايت مشتريان نداريم.
وي با اشاره به اينكه سايپا به واسطه برخورداري از نمايندگي‌هاي وفادار از بهترين سطح خدمات فروش و پس از فروش بهره‌ مي‌برد، ادامه داد: رفتار محترمانه با مشتري ضامن بقاي كسب و كار است و از اين بابت رفتار مدير نمايندگي الگويي براي سايرين است تا با رفتار همراه با احترام با مشتري، رضايت او را افزايش دهد.
مديرعامل سايپايدك يادآور شد: در دو سال گذشته با همكاري و همراهي مديران نمايندگي‌ها بسياري از مشكلات را كم كرديم و در عين حال بايد مشكلات موجود را نيز با كمك هم حل كنيم تا به نقطه مطلوب برسيم. از اين بابت برگزاري جلسات هم‌انديشي با نمايندگي‌ها قطعا در رفع مشكلات موثر است.
مهندس وحيدزاده تاكيد كرد: بنا بر تاكيد وزير صنعت، معدن و تجارت، نمايندگي‌هايي كه رتبه 4 را در ارزيابي‌ها كسب مي‌كنند از چرخه خدمات پس از فروش حذف خواهند شد. لذا ما به دنبال اصلاح نقاط ضعف هستيم تا نمايندگي‌هايي كه رتبه پايين دارند عملكرد بهتري داشته باشند و به رتبه بالاتر ارتقا يابند.
 [ آرشيو ]

  
 شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷  
Saturday 22 September 2018  

صفحه اصلي | آرشيو | جستجو | تماس با ما | سايت شركت سايپا يدك | نسخه موبايل  
كليه حقوق اين سايت متعلق است به نشريه مشتري مداري - نشريه سازمان خدمات پس از فروش سايپا